Dzień 18 urodzin zapewne dla każdego jest pełen emocji. Wiąże się z rozpoczęciem nowego, odpowiedzialnego życia. Chociaż dla nastolatków jest to czas pełen pozytywnych wspomnień, to zaproszeni goście muszą zastanawiać się nad odpowiednim prezentem. W dzisiejszych czasach rynek oferuje całą gamę najróżniejszych upominków. Na jaki się więc zdecydować?

Najpopularniejszym prezentem dla dziewczyn jest biżuteria a także kosmetyki do makijażu twarzy. Dziewczyny w tym wieku malują się dużo i mocno, więc jest to bardzo trafiony upominek. W drogeriach można odnaleźć bardzo wiele przeróżnych kosmetyków. Oczywiście w zależności od możliwości pieniężnych należy decydować się na inne produkty. W lepszych drogeriach można liczyć na pomoc i podpowiedź ekspedienta. Biżuteria wydaje się być mniej pewna do wyboru, ale zakładając, że znasz jubilatkę powinieneś bez większych problemów trafić w jej gust. Ponadto, bardzo dobrym pomysłem jest podarowanie zegarka. Ma on coś wspólnego ze wspomnianą już wcześniej biżuterią, ale jest bardziej poważnym wyborem, który symbolizuje dorosłość. Kiedy już zupełnie nie masz koncepcji na prezent możesz zdecydować się na bon upominkowy do jakiegoś sklepu. Wtedy jubilatka będzie mogła wybrać to, co najbardziej jej się spodoba. Innym pomysłem może być album ze zdjęciami rodzinnymi czy taki z przyjaciółmi. Jest to prezent, który stanowi pamiątkę na całe życie. Dodatkowo można go wykonać samemu, co dodaje upominkowi wartości. Jeśli dysponujesz większym budżetem ciekawym pomysłem jest kupno gadżetów, takich jak szczoteczka elektroniczna do zębów, suszarka do włosów czy też porządne słuchawki. Jako prezent zawsze sprawdza się również książka. Jeśli jest zadedykowana to stanowi jeszcze większą wartość sentymentalną i piękną pamiątkę. Jeszcze innym interesującym pomysłem jest bon do spa a zabawnym dodatkiem do prezentu są balony w kształcie cyferek, które tworzą napis „18”.

Chłopakowi najbardziej mogą spodobać się sportowe prezenty. Świetnym pomysłem jest skok na bungee albo ze spadochronem czy paintball. W zależności od zainteresowań jubilata można sprezentować mu akcesoria sportowe albo trening w dobrym klubie czy ze znanym sportowcem. Jednym z bardziej interesujących prezentów byłby lot w tunelu aerodynamicznym. Jubilat będzie również zachwycony Playstation czy Xboxem. Co za tym idzie, chłopakowi spodobają się także gry. Rynek oferuje ich współcześnie mnóstwo a najbardziej popularnymi są „Wiedźmin”, „GTA”, „Call of Duty” czy „Fifa”. Tak, jak w przypadku dziewczyn trafionym upominkiem dla jubilata będzie zegarek, który jak wiadomo stanowi najważniejszą i często jedyną biżuterię mężczyzny. Dobrym prezentem na osiemnaste urodziny byłby porządny, skórzany portfel. Jeśli chłopak jest fanem motoryzacji można zafundować mu przejażdżkę Lamborghini – jest to jedna z nowszych i ciekawszych możliwości. Innym oryginalnym prezentem może być przejażdżka sportowym autem po torze wyścigowym. Skoro mówimy o prezencie na osiemnaste urodziny to można podarować również butelkę dobrego alkoholu. Jeśli chłopak ma brodę albo wąsy trafionym prezentem będzie bon do barbera lub zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych do zarostu. Kolejną opcją jest spersonalizowanie upominku, na przykład zrobienie koszulki z napisem pasującym do jubilata. Tak dobrany nadruk można też umieścić na innych przedmiotach, np. kubkach, poduszkach, czapkach, skarpetkach czy też obudowie na telefon.

Możliwości prezentowych na 18 urodziny jest mnóstwo i bez problemu można wybraćn ajbardziej odpowiedni dla jubilata/jubilatki. W zależności od ich upodobań i zainteresowań można wybrać prezent, który idealnie się z nimi łączy. Pamiętaj jednak, że tak naprawdę tym, co liczy się najbardziej jest pamięć. Na pewno jubilat/jubilatka będą zadowoleni z każdego upominku a i tak największym będzie twoja obecność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *