Prezent ślubny to bardzo trudny temat, niezależnie czy to ślub kościelny, czy cywilny. Rynek proponuje wiele najróżniejszych możliwości, ale nie zawsze wiadomo, co może spodobać się młodym. W zależności od budżetu można wybrać podarunek idealny, ale należy poświęcić trochę czasu i wysiłku na znalezienie go. W celu ułatwienia ci zadania a może zainspirowania cię, poniżej znajduje się kilka propozycji.

Jednym z najbardziej trafionych prezentów na ślub są akcesoria i dodatki do mieszkania czy nowego domu. Świeżo “upieczeni” małżonkowie potrzebują niemal wszystkiego do wspólnego domu, więc jest to świetny pomysł. Można zdecydować się na zastawę obiadową lub deserową, zestaw garnków albo sztućców czy kolekcję kieliszków. Możesz też postawić na inne dodatki podarować jedwabną pościel, komplet ręczników albo obraz. Jeśli boisz się zaryzykować, to po prostu podaruj parze bon do sklepu z artykułami domowymi. Innym świetnym prezentem na ślub byłby ekspres do kawy. W  dzisiejszych czasach ludzie przywiązują coraz większą wagę do smaku dobrej kawy. Jeszcze innym prezentem ślubnym może być bon na wyjazd do Spa bądź innego romantycznego miejsca, gdzie małżonkowie mieliby okazję zrelaksować się i odpocząć. Dobrym pomysłem na prezent na ślub jest także podarowanie albumu na wspólne zdjęcia pary. Natomiast jeśli chcesz kupić prezent na skromny ślub cywilny to uważam, że butelka dobrego alkoholu i piękny bukiet kwiatów będą wystarczające. A jeśli już zupełnie nie wiesz na co się zdecydować to prezentem, który zawsze zadowoli młodą parę są pieniądze.

Pomysłów na prezent na ślub kościelny oraz cywilny jest całkiem wiele. Najważniejsze to żeby wybrać taki, który mieści się w twoim budżecie i będzie dopasowany do małżonków. W idei dawania prezentów jest przecież dobra intencja i kompletowanie pamiątek a nie rywalizacja o najdroższy i najpiękniejszy prezent. Najważniejsza dla młodej pary jest twoja obecność i fakt, że jej rodzina i przyjaciele uczestniczą w najważniejszym dla nich dniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *